Autokoolist

Altera autokool kutsub mootorsõidukijuhi ettevalmistamise A, B ja AM kategooriatele ning A1 ja A2 alamkategooriate kursustele. Autokool tegutseb 2011 aastast. Oleme keskendunud oma pingutusi kõige populaarsemate kategooriate – A (mootorratas) ja B (auto) – juhtimise õpetamisele.

2020 aasta Maanteeameti statistiliste andmete järgi üle 79% Altera autokooli õpilastest (A, B, AM) läbisid riiklikud teooriaeksamid esimesel katsel. 75% A kategooria taotlejatest said juhiload 2020 aastas esimesel katsel.

Juhi ettevalmistamiseks on loodud optimaalsed tingimused: hind, kvaliteet, individuaalne lähenemine igale õpilasele. Meie õpetajad on valmis aitama õpilastel läbida kursus võimalikult kiiresti. Peamine, et oleks motivatsioon õppimiseks!

Auto- ja motoparki hooldatakse ja uuendatakse regulaarselt, mis teeb õppimise turvaliseks ja mugavaks.

Altera Autokool OÜ-le on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt 06.05.2014 on väljastatud tegevusluba nr 198 õppe läbiviimiseks kategooriates A ja B. 21.04.2016 väljastatud tegevusluba nr 68 õppe läbiviimiseks kategooriates A1 ja A2.

Teooriaõppe A, B ja AM kategooriatele ning A1 ja A2 alamkategooriatele toimub Tallinna kesklinnas nii eesti kui vene keeles. Kursus toimub üks või kaks korda nädalas tööpäeviti. Laupäevase grupi kursus toimub üks kord nädalas.

Sõidutunnid lepitakse kokku eraldi sõiduõpetaja ja õpilase vahel.

Ühtlasi on võimalik B kategooria sõidutunnid läbida automaatkäigukastiga sõiduautos.

Kõik vajalik õppimiseks materjalid (testid, liikluseeskirjad LE ) on võimalik sooritada autokoolist.

Õpingu eest võib maksta osade kaupa, terve kursuse vältel.

Me pakume teile kvaliteetset õppimist ja ootame teid Altera autokoolis!

Tulenevalt täiskasvanute koolituse seaduse § 8 lõikest 2 täienduskoolitusasutuse pidaja avalikustab oma veebilehel Täienduskoolituse õppekorralduse alused (.pdf) ning täienduskoolitusasutuse kvaliteedi tagamise alused (.pdf).

Kursustele registreerimine